Linum Sweden

textilní bytové doplňky

Linum představuje značku s textilními doplňky, která snoubí kreativitu, dlouhou textilní tradici a švédský design. Široký výběr bytových doplňků je charakteristický tím, že se dají lehce kombinovat dohromady a dokáží snadno vytvořit neotřelý vzhled a pocit hřejivého tepla domova.

Design a vzor produktů je udáván přednímí švédskými návrháři, kteří jsou zárukou neotřelého vzhledu jednotlivých kolekcí.
I díky této spolupráci se značka může pochlubit mnoha speciálními oceněními za inovativní design. 

Produkty značky Linum jsou navrženy pro každodenní použití, stejně jako pro zvláštní okamžiky - špičkové zpracování a kvalitní materiály jsou toho zárukou.

linum-pledy

Plédy a přehozy

Zachumlejte se v zimě v křesle či na gauči do plédu a odpočívat pěkně v teple. Praktické přehozy budou ozdobou interiéru.

linum-polstare1

Povlaky na polštáře

Díky povlakům na polštáře Linum budete usínat doslova jako v bavlnce. Vyberte si ze široké škály vzorů, veliostí a materiálů.

linum-prostirani4

Ubrusy a ubrousky

Pokud si zakládáte na jedinečném vzhledu Vaší kuchyně či jídelny, ubrusy od švédské společnosti Linum jsou pro Vás jak dělané.

linum-prostirani2

Středové pásy, prostírání

Prostírání a středové pásy Linum jsou garancí kvality. Posuňte své stolování na vyšší úroveň.

linum-sedaky

Sedáky na židle

Sedáky mají svou praktickou funkci, ale dávají také prostor k tomu, abyste svůj interiér doplnili dalším zajímavým prvkem...

linum-kuchyn1

Textil do kuchyně

Trávíte spoustu času v kuchyni? Jestliže ano, pak je nasnadě si pořídit náležité vybavení. Utěrky, chňapky, zástěry ve špičkové kvalitě.