Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sigpro has a deprecated constructor in /mnt/data/accounts/i/ifantazie/data/www/linum/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro.php on line 19

Pokud si zakládáte na jedinečném vzhledu Vaší kuchyně či jídelny, ubrusy od švédské společnosti Linum jsou pro Vás jak dělané. V její kolekci totiž naleznete tyto textilie v mnoha různých provedeních. Potrpíte-li si navíc na decentní barevné vzezření a zároveň preferujete produkty ze stoprocentní bavlny, jež byly navíc vyrobeny s ohledem na životní prostředí, máte vyhráno. Linum zkrátka uspokojí každého, kdo má kladný vztah k přírodě.

V kolekci ubrusů této značky samozřejmě naleznete produkty ve více rozměrech, a to konkrétně velikosti 100x100, 140x180 a 150x250 cm. Jestliže tedy hledáte pokrývku stolu konkrétní barvy, která přesně „zapadne“ do celkového vzhledu Vašeho interiéru, a zároveň Vám jde o určitý rozměr, nepochybně si vyberete. Ba co víc, Vaše kuchyně či jídelna budou následně protkány kouzelnou severskou atmosférou, která rozhodně není chladná.